Lucianatten 2011, Sträcktidsresultatlista

2011-12-10

Damer 40+3370 m4 anmälda
1Kristina Johansson
Kalmar OK
32:572:06
2:06
5:20
7:26
5:41
13:07
4:53
18:00
4:30
22:30
5:09
27:39
3:02
30:41
1:49
32:30
0:27
32:57
   
2Gun-Britt Fransson
Emmaboda Verda OK
35:482:22
2:22
4:49
7:11
5:30
12:41
5:17
17:58
5:16
23:14
5:30
28:44
4:28
33:12
2:10
35:22
0:26
35:48
   
3Kerstin Hjalmarsson
Emmaboda Verda OK
36:502:35
2:35
4:42
7:17
6:03
13:20
5:32
18:52
5:28
24:20
6:14
30:34
3:36
34:10
2:11
36:21
0:29
36:50
   
4Ros-Mari Karlsson
Nybro OK
43:583:01
3:01
5:50
8:51
7:21
16:12
6:02
22:14
5:45
27:59
6:13
34:12
4:49
39:01
4:23
43:24
0:34
43:58
   




Damer Öppen4210 m4 anmälda
1Kajsa Niemi
Emmaboda Verda OK
40:511:29
1:29
3:51
5:20
5:16
10:36
4:08
14:44
5:04
19:48
5:50
25:38
4:14
29:52
4:07
33:59
3:48
37:47
1:45
39:32
0:52
40:24
0:27
40:51
Maria Johansson
Torsås OK
40:512:07
2:07
3:41
5:48
5:39
11:27
4:56
16:23
5:21
21:44
4:26
26:10
4:56
31:06
3:34
34:40
3:23
38:03
1:31
39:34
0:52
40:26
0:25
40:51
3Lisa Korall
Motala AIF OL
68:353:13
3:13
6:30
9:43
7:11
16:54
7:02
23:56
10:21
34:17
9:44
44:01
7:08
51:09
7:16
58:25
5:04
63:29
2:59
66:28
1:31
67:59
0:36
68:35




Herrar 60+3370 m6 anmälda
1Leif Lindström
Nybro OK
32:291:51
1:51
4:18
6:09
5:51
12:00
4:35
16:35
4:31
21:06
5:38
26:44
3:25
30:09
1:50
31:59
0:30
32:29
   
2Stig Karlsson
Lessebo OK
32:562:10
2:10
4:28
6:38
5:32
12:10
5:09
17:19
4:46
22:05
5:20
27:25
3:05
30:30
2:00
32:30
0:26
32:56
   
3Jörgen Fransson
Emmaboda Verda OK
34:461:40
1:40
4:24
6:04
5:39
11:43
5:19
17:02
5:15
22:17
5:23
27:40
4:36
32:16
2:05
34:21
0:25
34:46
   
4Erling Ekelöf
Värend GN OL
46:004:17
4:17
5:44
10:01
7:54
17:55
6:52
24:47
5:32
30:19
6:38
36:57
5:02
41:59
3:16
45:15
0:45
46:00
   
5Johan Jansson
Växjö OK
47:232:45
2:45
6:53
9:38
6:14
15:52
6:29
22:21
5:45
28:06
7:09
35:15
9:05
44:20
2:33
46:53
0:30
47:23
   




Herrar Medel4210 m5 anmälda
1Albin Evertsson
Växjö OK
41:402:09
2:09
4:23
6:32
6:02
12:34
4:45
17:19
5:16
22:35
4:31
27:06
4:40
31:46
4:05
35:51
3:18
39:09
1:31
40:40
0:39
41:19
0:21
41:40
2Bo Salomonsson
Kalmar OK
46:321:47
1:47
4:15
6:02
5:14
11:16
5:03
16:19
6:30
22:49
5:20
28:09
5:06
33:15
4:03
37:18
4:41
41:59
2:42
44:41
1:22
46:03
0:29
46:32
3Jan Danielsson
Kalmar OK
50:522:02
2:02
4:27
6:29
6:38
13:07
5:09
18:16
5:31
23:47
9:28
33:15
4:39
37:54
4:32
42:26
3:41
46:07
2:47
48:54
1:05
49:59
0:53
50:52
4Carl Torstensson
Emmaboda Verda OK
55:101:34
1:34
4:10
5:44
7:49
13:33
10:07
23:40
7:58
31:38
7:31
39:09
4:25
43:34
4:10
47:44
4:14
51:58
1:50
53:48
1:06
54:54
0:16
55:10




Herrar Öppen5420 m4 anmälda
1Måns Faxén
Växjö OK
47:384:10
4:10
0:46
47:18
2:54
7:04
0:20
47:38
2:46
9:50
5:10
15:00
7:31
22:31
3:45
26:16
7:00
33:16
2:20
35:36
3:26
39:02
3:40
42:42
2:18
45:00
1:32
46:32
2Ulrik Karlsson
Motala AIF OL
50:463:47
3:47
0:52
50:24
3:35
7:22
0:22
50:46
4:22
11:44
5:58
17:42
7:27
25:09
4:22
29:31
6:10
35:41
2:17
37:58
3:38
41:36
3:51
45:27
2:36
48:03
1:29
49:32
3Jonas Persson
Torsås OK
51:313:42
3:42
0:47
51:10
3:21
7:03
0:21
51:31
4:44
11:47
5:48
17:35
7:53
25:28
3:46
29:14
7:30
36:44
2:17
39:01
3:17
42:18
3:46
46:04
2:42
48:46
1:37
50:23




Nybörjare2140 m8 anmälda
1Hjalmar Niemi
Emmaboda Verda OK
17:051:43
1:43
1:35
3:18
1:58
5:16
2:31
7:47
1:31
9:18
1:37
10:55
1:41
12:36
1:39
14:15
1:29
15:44
1:02
16:46
0:19
17:05
 
2Elias Torstensson
Emmaboda Verda OK
18:510:59
0:59
1:25
2:24
2:07
4:31
3:23
7:54
1:13
9:07
2:32
11:39
1:57
13:36
1:38
15:14
1:16
16:30
1:53
18:23
0:28
18:51
 
3Alma Evertsson
Lessebo OK
19:121:13
1:13
1:30
2:43
2:41
5:24
2:50
8:14
1:10
9:24
1:40
11:04
2:34
13:38
2:08
15:46
1:31
17:17
1:27
18:44
0:28
19:12
 
4Fabian Evertsson
Lessebo OK
24:121:53
1:53
2:02
3:55
3:13
7:08
3:22
10:30
1:42
12:12
2:07
14:19
2:28
16:47
2:11
18:58
2:48
21:46
1:58
23:44
0:28
24:12
 
5Selma Niemi
Emmaboda Verda OK
25:271:55
1:55
2:31
4:26
2:47
7:13
4:16
11:29
1:48
13:17
2:12
15:29
3:04
18:33
3:01
21:34
1:54
23:28
1:29
24:57
0:30
25:27
 
6Lisa Olsson
Torsås OK
30:063:53
3:53
2:03
5:56
3:56
9:52
5:30
15:22
1:03
16:25
3:08
19:33
2:31
22:04
1:50
23:54
2:55
26:49
2:43
29:32
0:34
30:06
 
7Catrine Olsson
Torsås OK
30:103:56
3:56
2:02
5:58
3:55
9:53
5:30
15:23
1:06
16:29
3:09
19:38
2:27
22:05
1:51
23:56
2:54
26:50
2:44
29:34
0:36
30:10
 
8Siv Ekelöf
Värend GN OL
39:374:36
4:36
2:36
7:12
5:57
13:09
6:45
19:54
1:47
21:41
3:14
24:55
4:19
29:14
3:12
32:26
3:18
35:44
2:43
38:27
1:10
39:37
 




Öppen kort3370 m4 anmälda
1Lovisa Torstensson
Emmaboda Verda OK
29:591:42
1:42
3:50
5:32
5:31
11:03
4:35
15:38
4:37
20:15
4:48
25:03
2:52
27:55
1:42
29:37
0:22
29:59
   
2Gustav Olsson
Torsås OK
35:532:37
2:37
5:51
8:28
5:56
14:24
5:07
19:31
4:56
24:27
5:25
29:52
3:37
33:29
2:02
35:31
0:22
35:53
   
3Magnus Olsson
Torsås OK
35:562:41
2:41
5:38
8:19
6:09
14:28
5:01
19:29
5:02
24:31
5:17
29:48
3:43
33:31
2:02
35:33
0:23
35:56
   



Skapad 2011-12-10 20:38:28 med OLA version 5.0.0-26