GP och motions-OL, Sträcktidsresultatlista

2011-08-31

Flickor A3670 m1 anmälda
1Louise Lundgren
Värend GN OL
23:413:35
3:35
1:15
4:50
3:44
8:34
3:09
11:43
2:36
14:19
5:51
20:10
2:34
22:44
0:47
23:31
0:10
23:41
   




Flickor C2440 m5 anmälda
1Maja Porle
Växjö OK
18:022:01
2:01
3:28
5:29
2:08
7:37
3:47
11:24
2:18
13:42
1:12
14:54
1:44
16:38
1:10
17:48
0:14
18:02
   
2Alicia Lundgren
Värend GN OL
20:332:08
2:08
3:46
5:54
2:29
8:23
4:20
12:43
1:32
14:15
2:48
17:03
1:53
18:56
1:23
20:19
0:14
20:33
   
3Emma Nilsson
Alvesta SOK
21:302:40
2:40
4:42
7:22
2:38
10:00
4:27
14:27
1:22
15:49
1:35
17:24
2:15
19:39
1:36
21:15
0:15
21:30
   
4Linnea Jemsson
Värend GN OL
25:474:04
4:04
4:42
8:46
2:46
11:32
6:04
17:36
1:52
19:28
1:24
20:52
2:45
23:37
1:55
25:32
0:15
25:47
   
5Clara Danielsson
Växjö OK
31:303:40
3:40
7:11
10:51
3:21
14:12
5:51
20:03
2:09
22:12
3:34
25:46
3:22
29:08
2:08
31:16
0:14
31:30
   




Flickor D2090 m5 anmälda
1Fanny Nilsson
Lessebo OK
20:463:00
3:00
3:10
6:10
4:59
11:09
3:24
14:33
4:19
18:52
1:40
20:32
0:14
20:46
     
2Maja Lindén
Växjö OK
26:193:28
3:28
4:55
8:23
5:46
14:09
4:37
18:46
5:21
24:07
1:53
26:00
0:19
26:19
     
3Nora Andersson
Värend GN OL
28:075:40
5:40
5:12
10:52
6:37
17:29
3:43
21:12
4:15
25:27
2:28
27:55
0:12
28:07
     
4Tilda Änghede
Alvesta SOK
34:454:11
4:11
5:43
9:54
9:34
19:28
7:20
26:48
4:43
31:31
2:49
34:20
0:25
34:45
     
5Alva Nilsson
Lessebo OK
35:033:26
3:26
5:55
9:21
9:32
18:53
6:07
25:00
5:47
30:47
3:22
34:09
0:54
35:03
     




Pojkar A3670 m13 anmälda
1Henrik Eklund
Växjö OK
21:433:13
3:13
1:02
4:15
3:35
7:50
3:00
10:50
2:39
13:29
4:35
18:04
2:27
20:31
0:56
21:27
0:16
21:43
   
2Lukas Lundgren
Värend GN OL
23:173:50
3:50
1:10
5:00
3:51
8:51
3:13
12:04
2:42
14:46
5:03
19:49
2:33
22:22
0:45
23:07
0:10
23:17
   
3Martin Karlsson
Växjö OK
24:453:52
3:52
1:26
5:18
3:51
9:09
3:22
12:31
3:00
15:31
5:53
21:24
2:28
23:52
0:44
24:36
0:09
24:45
   
4Edvin Andersson
Värend GN OL
25:103:36
3:36
1:16
4:52
3:55
8:47
3:41
12:28
3:04
15:32
5:16
20:48
3:24
24:12
0:49
25:01
0:09
25:10
   
5Simon Runefors
Växjö OK
25:323:34
3:34
1:26
5:00
3:45
8:45
3:34
12:19
2:53
15:12
7:02
22:14
2:17
24:31
0:47
25:18
0:14
25:32
   
6Viktor Östergren
Växjö OK
25:404:12
4:12
1:37
5:49
4:21
10:10
3:31
13:41
2:59
16:40
5:30
22:10
2:31
24:41
0:49
25:30
0:10
25:40
   
7Johan Eklund
Växjö OK
25:463:49
3:49
1:15
5:04
4:04
9:08
3:50
12:58
3:34
16:32
5:45
22:17
2:28
24:45
0:50
25:35
0:11
25:46
   
8Pontus Kullengård
Värend GN OL
29:094:17
4:17
1:41
5:58
4:40
10:38
4:24
15:02
4:11
19:13
5:55
25:08
3:03
28:11
0:49
29:00
0:09
29:09
   
9Albin Evertsson
Växjö OK
29:334:28
4:28
1:27
5:55
4:42
10:37
6:28
17:05
3:32
20:37
5:30
26:07
2:28
28:35
0:45
29:20
0:13
29:33
   
10Jonatan Porle
Växjö OK
33:224:47
4:47
1:37
6:24
4:58
11:22
4:30
15:52
4:17
20:09
8:18
28:27
3:43
32:10
1:01
33:11
0:11
33:22
   
11Erik Berglin
Lessebo OK
39:055:39
5:39
2:28
8:07
5:18
13:25
4:59
18:24
6:57
25:21
7:55
33:16
3:51
37:07
1:43
38:50
0:15
39:05
   




Pojkar B2930 m6 anmälda
1Elias Andersson
Värend GN OL
19:051:08
1:08
1:27
2:35
2:02
4:37
1:47
6:24
2:25
8:49
2:14
11:03
1:07
12:10
3:13
15:23
2:30
17:53
1:00
18:53
0:12
19:05
 
2Gustav Runefors
Växjö OK
20:081:28
1:28
1:49
3:17
2:16
5:33
1:49
7:22
2:38
10:00
1:56
11:56
1:14
13:10
3:04
16:14
2:48
19:02
0:55
19:57
0:11
20:08
 
3Isac Ericsson
Växjö OK
20:241:43
1:43
1:58
3:41
2:03
5:44
1:45
7:29
2:41
10:10
1:56
12:06
1:15
13:21
3:34
16:55
2:34
19:29
0:45
20:14
0:10
20:24
 
4Rasmus Svensson
Värend GN OL
20:421:34
1:34
2:11
3:45
2:20
6:05
1:47
7:52
2:34
10:26
2:03
12:29
1:21
13:50
3:12
17:02
2:36
19:38
0:52
20:30
0:12
20:42
 
5Daniel Thörnblad
Alvesta SOK
32:522:40
2:40
3:08
5:48
3:40
9:28
2:50
12:18
3:33
15:51
3:56
19:47
2:00
21:47
4:54
26:41
4:53
31:34
1:06
32:40
0:12
32:52
 




Pojkar C2440 m11 anmälda
1Albin Cronquist
Växjö OK
20:252:07
2:07
4:33
6:40
2:13
8:53
4:13
13:06
1:35
14:41
1:34
16:15
2:38
18:53
1:20
20:13
0:12
20:25
   
2Olle Johansson
Växjö OK
21:082:20
2:20
3:54
6:14
2:31
8:45
4:05
12:50
1:50
14:40
3:22
18:02
1:40
19:42
1:15
20:57
0:11
21:08
   
3Hugo Ericsson
Växjö OK
23:093:27
3:27
4:13
7:40
2:21
10:01
4:04
14:05
2:49
16:54
2:24
19:18
2:35
21:53
1:03
22:56
0:13
23:09
   
4William Björkman
Växjö OK
23:582:20
2:20
4:10
6:30
2:38
9:08
4:09
13:17
4:23
17:40
2:25
20:05
2:31
22:36
1:08
23:44
0:14
23:58
   
5Axel Jemsson
Värend GN OL
25:143:06
3:06
6:26
9:32
2:24
11:56
3:56
15:52
2:57
18:49
2:48
21:37
2:12
23:49
1:11
25:00
0:14
25:14
   
6Samuel Sjögren
Alvesta SOK
26:052:14
2:14
7:58
10:12
2:59
13:11
4:34
17:45
2:17
20:02
1:45
21:47
2:14
24:01
1:51
25:52
0:13
26:05
   
7Anton Danielsson
Växjö OK
31:5610:46
10:46
3:24
14:10
2:49
16:59
4:14
21:13
4:31
25:44
2:25
28:09
2:17
30:26
1:17
31:43
0:13
31:56
   
8Oscar Nilsson
Alvesta SOK
34:333:12
3:12
10:41
13:53
3:49
17:42
7:23
25:05
2:29
27:34
2:08
29:42
2:48
32:30
1:45
34:15
0:18
34:33
   
9Alfred Östergren
Alvesta SOK
38:274:19
4:19
10:13
14:32
4:52
19:24
9:31
28:55
1:40
30:35
2:29
33:04
3:01
36:05
2:03
38:08
0:19
38:27
   
10Albin Berggren
Växjö OK
40:194:52
4:52
8:04
12:56
4:59
17:55
8:52
26:47
2:54
29:41
2:48
32:29
3:43
36:12
3:50
40:02
0:17
40:19
   
Edvin Månsson
Växjö OK
Ej godk.2:18
2:18
 
10:50
4:13
15:03
1:31
16:34
1:18
17:52
2:06
19:58
2:01
21:59
0:11
22:10
   




Pojkar D2090 m5 anmälda
1Fabian Evertsson
Lessebo OK
16:192:35
2:35
2:38
5:13
3:26
8:39
2:47
11:26
3:10
14:36
1:27
16:03
0:16
16:19
     
2Moltas Östergren
Alvesta SOK
22:103:39
3:39
3:59
7:38
5:03
12:41
3:32
16:13
3:20
19:33
2:19
21:52
0:18
22:10
     
3Ludvig Petersson
Värend GN OL
26:164:49
4:49
4:04
8:53
6:06
14:59
3:15
18:14
5:46
24:00
1:57
25:57
0:19
26:16
     
4Jonathan Grenander
Lessebo OK
28:343:03
3:03
4:15
7:18
7:12
14:30
5:31
20:01
5:12
25:13
2:57
28:10
0:24
28:34
     
5Andreas Grenander
Lessebo OK
37:025:09
5:09
6:34
11:43
7:37
19:20
6:16
25:36
8:16
33:52
2:44
36:36
0:26
37:02
     




Öppen 1 Damer2090 m3 anmälda
1Åsa Wikell
Värend GN OL
21:052:34
2:34
4:03
6:37
4:13
10:50
3:25
14:15
4:36
18:51
1:52
20:43
0:22
21:05
     
2Amanda Östergren
Växjö Allmänna IS
23:016:56
6:56
3:21
10:17
4:22
14:39
3:10
17:49
3:16
21:05
1:38
22:43
0:18
23:01
     
3Siv Östergren
Växjö OK
30:484:12
4:12
5:19
9:31
5:48
15:19
4:42
20:01
6:38
26:39
3:35
30:14
0:34
30:48
     




Öppen 1 Herrar2090 m5 anmälda
1Jesper wikell
Värend GN OL
21:042:27
2:27
4:12
6:39
4:02
10:41
3:26
14:07
4:35
18:42
1:58
20:40
0:24
21:04
     
2Tobias Karlsson
OK Virdarna
35:435:28
5:28
6:06
11:34
6:06
17:40
3:47
21:27
5:30
26:57
7:28
34:25
1:18
35:43
     
3Elias Boström
Växjö OK
37:284:59
4:59
5:44
10:43
9:30
20:13
5:14
25:27
9:28
34:55
2:10
37:05
0:23
37:28
     
4Felix Boström
Växjö OK
37:454:52
4:52
6:29
11:21
9:00
20:21
5:41
26:02
8:59
35:01
2:13
37:14
0:31
37:45
     
5Gustav Nilsson
Södra IF
41:2315:26
15:26
4:44
20:10
5:33
25:43
4:21
30:04
6:11
36:15
4:43
40:58
0:25
41:23
     




Öppen 2 Damer3670 m18 anmälda
1Hanna Fager
Växjö OK
32:005:16
5:16
1:44
7:00
5:12
12:12
4:19
16:31
4:04
20:35
6:43
27:18
3:19
30:37
1:08
31:45
0:15
32:00
   
2Christine Kvennefeldt
Alvesta SOK
36:036:14
6:14
2:45
8:59
5:09
14:08
4:58
19:06
4:25
23:31
7:09
30:40
3:45
34:25
1:19
35:44
0:19
36:03
   
3Jennie Gustavsson
OK Bävern
36:586:41
6:41
1:24
8:05
5:13
13:18
4:06
17:24
8:04
25:28
6:34
32:02
3:20
35:22
1:18
36:40
0:18
36:58
   
4Eva Pettersson
Växjö OK
37:166:05
6:05
2:09
8:14
5:41
13:55
4:39
18:34
4:39
23:13
8:11
31:24
4:05
35:29
1:26
36:55
0:21
37:16
   
5Berit Byström
OK Virdarna
39:285:34
5:34
2:18
7:52
6:04
13:56
5:41
19:37
5:07
24:44
7:53
32:37
4:56
37:33
1:37
39:10
0:18
39:28
   
6Berit Runefors
Växjö OK
39:315:53
5:53
2:06
7:59
5:27
13:26
5:08
18:34
4:24
22:58
8:07
31:05
6:40
37:45
1:28
39:13
0:18
39:31
   
7Ann-Louise Fransson
Växjö OK
41:136:06
6:06
2:11
8:17
6:27
14:44
4:38
19:22
5:43
25:05
8:06
33:11
6:15
39:26
1:24
40:50
0:23
41:13
   
8Eva Nilsson
Växjö OK
41:366:52
6:52
2:04
8:56
6:33
15:29
5:02
20:31
4:46
25:17
8:17
33:34
5:39
39:13
2:04
41:17
0:19
41:36
   
9Eva Toustern
Växjö Allmänna IS
43:486:56
6:56
2:57
9:53
5:44
15:37
5:56
21:33
5:43
27:16
8:12
35:28
5:57
41:25
2:00
43:25
0:23
43:48
   
10Lisa Långström
Klubblös
45:097:13
7:13
2:32
9:45
7:05
16:50
5:10
22:00
6:37
28:37
8:48
37:25
4:49
42:14
2:28
44:42
0:27
45:09
   
11Eva Karlsson
Klubblös
50:137:29
7:29
3:23
10:52
7:30
18:22
5:41
24:03
6:15
30:18
12:00
42:18
4:56
47:14
2:26
49:40
0:33
50:13
   
12Kristina Fransson
OK Virdarna
51:588:00
8:00
2:28
10:28
7:51
18:19
7:09
25:28
6:25
31:53
12:27
44:20
5:06
49:26
2:02
51:28
0:30
51:58
   
Margareta Wikström
Växjö Allmänna IS
51:588:00
8:00
2:31
10:31
7:52
18:23
6:58
25:21
6:27
31:48
12:35
44:23
4:56
49:19
2:10
51:29
0:29
51:58
   
14Barbro Nilsson
Alvesta SOK
52:407:30
7:30
4:05
11:35
6:34
18:09
7:02
25:11
5:24
30:35
13:24
43:59
6:39
50:38
1:35
52:13
0:27
52:40
   
15Ingrid Jonasson
Växjö Allmänna IS
54:008:33
8:33
4:01
12:34
7:31
20:05
7:01
27:06
6:49
33:55
11:24
45:19
5:37
50:56
2:33
53:29
0:31
54:00
   
16Eva Bergstrand
Värend GN OL
61:289:14
9:14
3:16
12:30
8:32
21:02
7:43
28:45
7:52
36:37
14:29
51:06
7:04
58:10
2:45
60:55
0:33
61:28
   
17Ejva Cederling
Växjö Allmänna IS
67:1110:29
10:29
4:18
14:47
8:05
22:52
10:27
33:19
6:50
40:09
16:27
56:36
8:05
64:41
2:07
66:48
0:23
67:11
   
Stina Anderjon
Växjö OK
Ej godk.6:10
6:10
2:30
8:40
      
22:05
   




Öppen 2 Herrar3670 m38 anmälda
1Åke Karlsson
Alvesta SOK
28:084:02
4:02
1:25
5:27
4:43
10:10
3:47
13:57
3:10
17:07
6:45
23:52
3:07
26:59
0:55
27:54
0:14
28:08
   
2Hans Sjögren
Alvesta SOK
30:414:28
4:28
1:31
5:59
4:50
10:49
4:25
15:14
3:43
18:57
6:42
25:39
3:29
29:08
1:15
30:23
0:18
30:41
   
3Peter Johansson
Växjö OK
30:554:09
4:09
1:29
5:38
4:42
10:20
3:53
14:13
3:47
18:00
5:53
23:53
3:36
27:29
3:12
30:41
0:14
30:55
   
4Jörgen Malm
Växjö OK
31:254:30
4:30
1:34
6:04
4:34
10:38
3:35
14:13
3:23
17:36
6:34
24:10
5:05
29:15
1:53
31:08
0:17
31:25
   
5Jan-Ove Hedstig
Växjö OK
31:464:13
4:13
1:39
5:52
4:33
10:25
5:24
15:49
4:37
20:26
6:02
26:28
3:40
30:08
1:21
31:29
0:17
31:46
   
6Karl-erik Lennartsson
Värend GN OL
32:424:37
4:37
1:40
6:17
4:09
10:26
3:52
14:18
3:25
17:43
7:21
25:04
5:07
30:11
2:10
32:21
0:21
32:42
   
7Ingvar Johnsson
Värend GN OL
33:005:15
5:15
1:33
6:48
5:10
11:58
4:08
16:06
3:49
19:55
7:34
27:29
3:56
31:25
1:17
32:42
0:18
33:00
   
8Bengt Henriksson
Växjö Allmänna IS
33:045:15
5:15
1:55
7:10
5:50
13:00
4:00
17:00
4:11
21:11
6:32
27:43
3:28
31:11
1:36
32:47
0:17
33:04
   
9Jan Franzén
Alvesta SOK
33:324:42
4:42
1:59
6:41
5:38
12:19
3:52
16:11
6:20
22:31
6:01
28:32
3:42
32:14
1:04
33:18
0:14
33:32
   
10Roland Gustafsson
Alvesta SOK
34:375:40
5:40
1:40
7:20
5:26
12:46
4:39
17:25
4:07
21:32
7:08
28:40
4:18
32:58
1:20
34:18
0:19
34:37
   
11Krister Sandblad
Växjö OK
34:445:31
5:31
1:49
7:20
5:17
12:37
4:15
16:52
3:58
20:50
7:46
28:36
4:13
32:49
1:36
34:25
0:19
34:44
   
12Rune Berg
Lunds OK
34:515:07
5:07
1:48
6:55
5:38
12:33
4:53
17:26
3:52
21:18
6:55
28:13
4:58
33:11
1:23
34:34
0:17
34:51
   
13Gillis Alm
Växjö OK
35:006:03
6:03
1:50
7:53
5:20
13:13
4:29
17:42
4:05
21:47
7:20
29:07
4:12
33:19
1:24
34:43
0:17
35:00
   
14Tony Gustafsson
Klubblös
35:036:39
6:39
1:53
8:32
4:56
13:28
4:19
17:47
4:33
22:20
6:37
28:57
4:14
33:11
1:34
34:45
0:18
35:03
   
15Håkan Gustafsson
Alvesta SOK
35:285:10
5:10
1:52
7:02
4:37
11:39
4:46
16:25
3:55
20:20
8:54
29:14
4:35
33:49
1:22
35:11
0:17
35:28
   
16Lennart Östergren
Växjö OK
35:446:11
6:11
2:33
8:44
5:29
14:13
4:54
19:07
4:19
23:26
6:54
30:20
3:50
34:10
1:14
35:24
0:20
35:44
   
17Johan Östergren
Klubblös
35:565:50
5:50
1:58
7:48
5:37
13:25
4:33
17:58
4:25
22:23
7:11
29:34
4:38
34:12
1:24
35:36
0:20
35:56
   
18Michael Karlsson
Klubblös
37:116:36
6:36
2:14
8:50
5:24
14:14
5:06
19:20
5:04
24:24
6:46
31:10
4:01
35:11
1:43
36:54
0:17
37:11
   
19Göran Karlsson
Lessebo OK
39:026:10
6:10
2:07
8:17
6:12
14:29
5:04
19:33
5:07
24:40
8:20
33:00
4:07
37:07
1:33
38:40
0:22
39:02
   
20Ingemar Erlandsson
Växjö OK
40:416:12
6:12
2:26
8:38
9:15
17:53
4:46
22:39
4:19
26:58
7:02
34:00
5:03
39:03
1:18
40:21
0:20
40:41
   
21Kenneth Lindblom
Växjö OK
42:026:29
6:29
2:17
8:46
6:37
15:23
5:37
21:00
5:31
26:31
8:53
35:24
4:41
40:05
1:39
41:44
0:18
42:02
   
22Paul Olsson
Klubblös
43:2710:54
10:54
1:51
12:45
5:37
18:22
7:01
25:23
4:21
29:44
8:00
37:44
3:56
41:40
1:30
43:10
0:17
43:27
   
23Mats Runefors
Växjö OK
44:106:52
6:52
2:42
9:34
6:20
15:54
5:43
21:37
5:24
27:01
9:23
36:24
5:15
41:39
2:02
43:41
0:29
44:10
   
24Thorvald Fransson
OK Virdarna
45:127:21
7:21
2:19
9:40
7:08
16:48
5:25
22:13
4:59
27:12
10:10
37:22
4:59
42:21
2:22
44:43
0:29
45:12
   
25Åke Salomonsson
Växjö Allmänna IS
46:436:58
6:58
2:35
9:33
6:42
16:15
5:07
21:22
5:16
26:38
11:10
37:48
5:23
43:11
2:49
46:00
0:43
46:43
   
26Jan Karlsson
Klubblös
47:387:05
7:05
2:43
9:48
7:47
17:35
5:46
23:21
6:10
29:31
9:41
39:12
5:21
44:33
2:39
47:12
0:26
47:38
   
27Bertil Åkesson
Växjö Allmänna IS
48:467:24
7:24
2:17
9:41
6:27
16:08
5:43
21:51
5:59
27:50
11:33
39:23
7:21
46:44
1:38
48:22
0:24
48:46
   
28Bengt-Olof Karlsson
OK Virdarna
49:256:43
6:43
2:11
8:54
7:14
16:08
5:47
21:55
6:51
28:46
11:28
40:14
6:48
47:02
1:47
48:49
0:36
49:25
   
29Lars-Olof Karlsson
Växjö OK
51:336:33
6:33
2:29
9:02
5:38
14:40
15:05
29:45
5:29
35:14
7:35
42:49
5:49
48:38
2:37
51:15
0:18
51:33
   
30Harry Ahlqvist
Växjö OK
52:008:04
8:04
2:31
10:35
7:33
18:08
6:15
24:23
6:26
30:49
11:17
42:06
6:27
48:33
2:49
51:22
0:38
52:00
   
31Kjell Magnusson
Växjö OK
52:098:26
8:26
2:59
11:25
8:26
19:51
6:13
26:04
6:34
32:38
11:01
43:39
5:36
49:15
2:23
51:38
0:31
52:09
   
32Sven Jonsson
Växjö Allmänna IS
53:328:45
8:45
3:24
12:09
7:26
19:35
5:34
25:09
5:29
30:38
12:28
43:06
7:56
51:02
2:07
53:09
0:23
53:32
   
33Alf Karlsson
Lessebo OK
55:458:43
8:43
2:37
11:20
8:04
19:24
6:58
26:22
9:57
36:19
11:06
47:25
5:17
52:42
2:22
55:04
0:41
55:45
   
34Bernt Bengtsson
Klubblös
59:588:59
8:59
3:09
12:08
8:20
20:28
10:27
30:55
6:50
37:45
13:09
50:54
5:56
56:50
2:45
59:35
0:23
59:58
   




Öppen 3 Damer3710 m2 anmälda
1Karin Jingskog
Växjö OK
51:462:52
2:52
1:54
4:46
5:58
10:44
3:09
13:53
5:46
19:39
11:13
30:52
3:44
34:36
8:13
42:49
6:27
49:16
2:09
51:25
0:21
51:46
 
2Gunilla Svensk Östergren
Alvesta SOK
51:592:43
2:43
2:06
4:49
3:57
8:46
2:43
11:29
3:59
15:28
13:03
28:31
6:06
34:37
7:24
42:01
7:33
49:34
2:07
51:41
0:18
51:59
 




Öppen 3 Herrar3710 m9 anmälda
1Ulf wikell
Värend GN OL
34:503:01
3:01
1:29
4:30
2:45
7:15
2:14
9:29
3:22
12:51
8:48
21:39
3:00
24:39
4:03
28:42
4:28
33:10
1:19
34:29
0:21
34:50
 
2Leif Nilsson
Växjö OK
39:072:30
2:30
1:44
4:14
2:33
6:47
2:16
9:03
3:20
12:23
12:42
25:05
3:52
28:57
4:29
33:26
3:51
37:17
1:33
38:50
0:17
39:07
 
3Staffan Lundqvist
Klubblös
41:013:03
3:03
1:40
4:43
2:44
7:27
2:11
9:38
3:20
12:58
11:52
24:50
3:55
28:45
4:44
33:29
5:43
39:12
1:31
40:43
0:18
41:01
 
Anders Eriksson
Växjö Allmänna IS
41:012:44
2:44
2:01
4:45
3:42
8:27
2:40
11:07
4:06
15:13
10:33
25:46
3:41
29:27
4:42
34:09
4:48
38:57
1:42
40:39
0:22
41:01
 
5Arne Lundblad
Växjö Allmänna IS
45:403:13
3:13
2:04
5:17
3:13
8:30
2:30
11:00
3:51
14:51
13:53
28:44
4:15
32:59
5:03
38:02
5:30
43:32
1:49
45:21
0:19
45:40
 
6Sven-Ove Gustavsson
Klubblös
49:095:04
5:04
1:41
6:45
3:12
9:57
2:31
12:28
3:41
16:09
11:04
27:13
4:31
31:44
7:20
39:04
8:07
47:11
1:39
48:50
0:19
49:09
 
7Gunnar Holmgren
Växjö OK
49:532:55
2:55
2:46
5:41
3:46
9:27
2:31
11:58
3:55
15:53
13:31
29:24
5:36
35:00
4:54
39:54
7:48
47:42
1:53
49:35
0:18
49:53
 
8Philip Oskarsson
Värend GN OL
67:303:39
3:39
2:54
6:33
4:58
11:31
4:35
16:06
6:21
22:27
17:15
39:42
4:53
44:35
12:30
57:05
8:29
65:34
1:40
67:14
0:16
67:30
 
9Pär-Olof Gåård
Växjö OK
67:513:55
3:55
2:56
6:51
4:52
11:43
3:59
15:42
7:04
22:46
17:11
39:57
5:00
44:57
6:19
51:16
14:20
65:36
1:53
67:29
0:22
67:51
 




Öppen 4 Damer4820 m1 anmälda
1Emma Faxén
Växjö OK
51:112:25
2:25
0:55
51:00
2:16
4:41
0:11
51:11
6:34
11:15
1:40
12:55
5:10
18:05
4:40
22:45
3:39
26:24
3:13
29:37
10:38
40:15
2:35
42:50
3:27
46:17
3:48
50:05




Öppen 4 Herrar4820 m24 anmälda
1Dennis Persson
Växjö OK
34:041:45
1:45
0:50
33:51
1:20
3:05
0:13
34:04
3:03
6:08
1:13
7:21
3:21
10:42
1:59
12:41
3:00
15:41
1:58
17:39
7:56
25:35
2:15
27:50
2:26
30:16
2:45
33:01
2John Carlsson
Värend GN OL
35:101:04
1:04
0:50
34:56
1:21
2:25
0:14
35:10
2:55
5:20
1:09
6:29
3:40
10:09
2:15
12:24
3:07
15:31
2:14
17:45
8:38
26:23
2:08
28:31
2:37
31:08
2:58
34:06
3Marcus Klevegård
Växjö OK
37:201:10
1:10
0:45
37:07
1:18
2:28
0:13
37:20
3:22
5:50
1:07
6:57
3:15
10:12
2:08
12:20
2:51
15:11
2:18
17:29
12:16
29:45
1:39
31:24
2:20
33:44
2:38
36:22
4Ulrik Karlsson
Motala AIF OL
38:031:22
1:22
0:50
37:52
1:22
2:44
0:11
38:03
2:53
5:37
1:18
6:55
3:43
10:38
2:53
13:31
3:10
16:41
2:31
19:12
9:30
28:42
2:44
31:26
2:48
34:14
2:48
37:02
5Magnus Pettersson
Växjö Allmänna IS
45:035:15
5:15
0:52
44:50
1:44
6:59
0:13
45:03
3:34
10:33
1:15
11:48
4:35
16:23
2:28
18:51
3:20
22:11
4:02
26:13
9:26
35:39
2:04
37:43
2:59
40:42
3:16
43:58
6Håkan Östergren
Växjö OK
46:093:24
3:24
0:56
45:53
1:38
5:02
0:16
46:09
4:22
9:24
1:37
11:01
4:55
15:56
3:14
19:10
3:43
22:53
3:10
26:03
9:30
35:33
2:07
37:40
3:11
40:51
4:06
44:57
7Magnus Månsson
Växjö OK
46:141:08
1:08
1:17
45:55
1:26
2:34
0:19
46:14
2:52
5:26
1:14
6:40
7:57
14:37
3:07
17:44
3:31
21:15
3:30
24:45
9:55
34:40
2:28
37:08
3:08
40:16
4:22
44:38
8Leif Anderjon
Alvesta SOK
46:242:48
2:48
1:04
46:07
1:43
4:31
0:17
46:24
3:37
8:08
1:34
9:42
5:19
15:01
3:27
18:28
4:35
23:03
2:48
25:51
10:02
35:53
2:39
38:32
3:16
41:48
3:15
45:03
9Jonas Fager
Växjö OK
47:021:56
1:56
0:53
46:47
1:59
3:55
0:15
47:02
5:26
9:21
1:21
10:42
5:28
16:10
3:59
20:09
3:58
24:07
3:27
27:34
9:58
37:32
2:15
39:47
3:09
42:56
2:58
45:54
10Ingmar Johansson
Växjö OK
49:542:21
2:21
1:06
49:37
1:47
4:08
0:17
49:54
4:31
8:39
1:35
10:14
4:37
14:51
3:02
17:53
3:49
21:42
6:46
28:28
10:03
38:31
2:46
41:17
3:17
44:34
3:57
48:31
11Thomas Beckerin
Växjö OK
50:123:47
3:47
1:05
49:55
1:36
5:23
0:17
50:12
4:56
10:19
1:41
12:00
4:24
16:24
4:20
20:44
4:01
24:45
3:20
28:05
11:25
39:30
2:26
41:56
3:17
45:13
3:37
48:50
12Ulf Horneth
Klubblös
51:203:20
3:20
1:05
51:04
1:50
5:10
0:16
51:20
3:29
8:39
1:21
10:00
4:50
14:50
3:31
18:21
4:42
23:03
6:35
29:38
10:29
40:07
2:36
42:43
3:29
46:12
3:47
49:59
13Mats Holm
Växjö OK
51:412:28
2:28
1:20
51:23
1:44
4:12
0:18
51:41
4:17
8:29
1:54
10:23
5:17
15:40
4:13
19:53
4:12
24:05
3:28
27:33
11:53
39:26
2:55
42:21
3:43
46:04
3:59
50:03
14Carl-johan Pettersson
Växjö OK
53:082:32
2:32
1:21
52:59
2:42
5:14
0:09
53:08
3:50
9:04
1:49
10:53
5:15
16:08
4:16
20:24
4:34
24:58
3:18
28:16
11:09
39:25
3:33
42:58
3:45
46:43
4:55
51:38
15Krister Nilsson
Växjö OK
53:141:41
1:41
0:57
52:58
1:54
3:35
0:16
53:14
3:18
6:53
1:34
8:27
4:05
12:32
4:01
16:33
7:17
23:50
7:26
31:16
11:11
42:27
2:48
45:15
3:20
48:35
3:26
52:01
16 Ingemarsson
Klubblös
54:151:41
1:41
1:18
53:57
2:01
3:42
0:18
54:15
5:04
8:46
1:46
10:32
5:00
15:32
3:41
19:13
4:05
23:18
5:11
28:29
12:59
41:28
3:10
44:38
3:52
48:30
4:09
52:39
17Bo Petersson
Lessebo OK
54:347:13
7:13
0:55
54:19
1:57
9:10
0:15
54:34
3:17
12:27
1:24
13:51
5:33
19:24
5:13
24:37
3:51
28:28
3:43
32:11
10:47
42:58
3:09
46:07
3:41
49:48
3:36
53:24
18Jens Engblom
Klubblös
55:5710:10
10:10
1:08
55:43
3:06
13:16
0:14
55:57
3:17
16:33
1:27
18:00
7:49
25:49
3:28
29:17
3:49
33:06
3:05
36:11
9:41
45:52
2:11
48:03
3:22
51:25
3:10
54:35
19Daniel Sjöden
Växjö OK
56:052:05
2:05
0:59
55:47
1:33
3:38
0:18
56:05
2:57
6:35
1:23
7:58
3:56
11:54
2:39
14:33
3:29
18:02
17:09
35:11
9:27
44:38
2:04
46:42
4:41
51:23
3:25
54:48
20Bengt Nilsson
Alvesta SOK
56:082:29
2:29
1:31
55:51
2:11
4:40
0:17
56:08
5:08
9:48
1:48
11:36
5:05
16:41
3:38
20:19
4:46
25:05
4:58
30:03
13:07
43:10
2:42
45:52
3:31
49:23
4:57
54:20
21Niklas Petersson
Klubblös
57:115:38
5:38
1:18
57:01
1:38
7:16
0:10
57:11
3:05
10:21
1:26
11:47
6:13
18:00
4:38
22:38
3:44
26:22
9:54
36:16
8:36
44:52
2:20
47:12
5:13
52:25
3:18
55:43
22Joakim Persson
Klubblös
68:044:22
4:22
1:11
67:45
2:31
6:53
0:19
68:04
4:28
11:21
1:55
13:16
7:43
20:59
4:12
25:11
4:15
29:26
12:31
41:57
12:34
54:31
2:58
57:29
4:15
61:44
4:50
66:34
Måns Faxen
Värend OK
Ej godk.1:57
1:57
1:01
43:47
1:23
3:20
0:12
43:59
2:47
6:07
1:04
7:11
3:29
10:40
2:16
12:56
3:57
16:53
 
34:06
2:16
36:22
2:43
39:05
3:41
42:46
Peter Blomqvist
Klubblös
Ej godk.1:39
1:39
1:09
51:11
1:53
3:32
0:16
51:27
2:53
6:25
1:30
7:55
4:13
12:08
3:18
15:26
3:57
19:23
 
39:56
2:25
42:21
4:12
46:33
3:29
50:02



Skapad 2011-08-31 23:17:45 med OLA version 5.0.0-26