Motionsorientering, Klassresultatlista

2014-04-16


B1H 2000 meter 4 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Mats RuneforsVäxjö OK27:430:00
2Sten-Ove GunnarssonKlubblös41:2313:40
3Liam KarlssonAlvesta SOK42:2914:46
4Love KarlssonAlvesta SOK60:0332:20

B1D 2000 meter 10 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Rebecca SvenssonVärend GN OL19:420:00
2Anna HammarbergKlubblös26:416:59
3Wilma WahlbergVäxjö OK35:4316:01
4Tildajöblom SamuelssonVäxjö OK35:5016:08
5Maja LindénVäxjö OK38:4419:02
6Olivia KarlssonLessebo OK41:1721:35
7Meja KarlssonLessebo OK53:0133:19
8Martina NicklassonVäxjö OK54:5435:12
9Helena WahlbergVäxjö OK59:4139:59
10Maria FagerfalkKlubblös60:0540:23

B2H 3900 meter 32 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Albin TollOK Njudung28:450:00
2Peter JohanssonVäxjö OK34:275:42
3Johan GunnarssonKlubblös37:358:50
4Lars-gunnar SkoogVäxjö OK39:4711:02
5Leif AlfredssonVäxjö AIS40:0011:15
6Sven-Olof LarssonVäxjö AIS40:1911:34
7Bengt NilssonAlvesta SOK40:2811:43
8Bengt HenriksonVäxjö AIS41:1012:25
9Kent EkdahlEmmaboda Verda OK41:2912:44
10Pahn GardhemAlstermo IF42:4113:56
11Henrik SvenssonLessebo OK43:0214:17
12Folke RingbergLessebo OK43:2914:44
13Lars-Christer KarlssonEmmaboda Verda OK44:0415:19
14Inge AnderssonLessebo OK44:1815:33
15Tony GustafssonKallebryggeriet45:0616:21
16Johan NiklassonVäxjö OK46:3917:54
17Torgny JonssonVäxjö AIS49:0320:18
18Göte GustafssonEmmaboda Verda OK49:3120:46
19Anders AndreassonEmmaboda Verda OK51:2922:44
20Lennart ÖstergrenVäxjö OK51:3822:53
21Lars-Olof KarlssonVäxjö OK51:5223:07
22Michael KarlssonKallebryggeriet51:5423:09
23Kenneth ArvidssonAlvesta SOK53:0124:16
24Ulf WikellVärend GN OL56:5528:10
25Jesper WikellVärend GN OL57:3328:48
26Jonathan WikellVärend GN OL57:5129:06
27Kjell SalomonssonKlubblös58:4630:01
28Mats BerggrenKlubblös64:4135:56
29Paul OlssonKlubblös65:1936:34
30Hampus BlasekKlubblös76:4047:55
31Sven JonssonVäxjö AIS78:2649:41
Conny BerggrenVäxjö AISEj godk.

B2D 3900 meter 18 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Alicia LundgrenVäxjö OK30:470:00
2Lisel ArvidssonVäxjö OK31:591:12
3Maja PorleVäxjö OK35:144:27
4Sofie KarlssonEmmaboda Verda OK38:578:10
5Christine KvennefeldtAlvesta SOK39:408:53
6Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK40:5610:09
7Maria GustavssonAlstermo IF42:4211:55
8Petra RosenVäxjö OK46:5516:08
9Eva TollsternVäxjö AIS48:2417:37
10Görel SkoogVäxjö OK51:2020:33
11Stina AnderjonVäxjö OK54:1423:27
12Eva NilssonVäxjö OK55:3624:49
13Siv LarssonVäxjö AIS56:2725:40
14Eva ArvidssonAlvesta SOK57:0226:15
15Ingrid JonssonVäxjö AIS78:2547:38
Barbro NilssonAlvesta SOKEj godk.
Johanna AnderssonKlubblösEj godk.
Mariann SvenssonVäxjö AISEj godk.

B3H 4000 meter 6 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Ulf ArvidssonVäxjö OK34:000:00
2Ingemar ErlandssonVäxjö OK44:4010:40
3Marcus ÄlmeturHällstads46:0012:00
4Gunnar HolmgrenKlubblös52:0118:01
5Sebastian ErikssonVäxjö Löparklubb54:2520:25
6Anders ErikssonVäxjö AIS55:1521:15

B3D 4000 meter 3 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Diana ArvidssonVäxjö OK46:030:00
2Margareta LindgrenVärend GN OL52:456:42
3Annika GranqvistVärend GN OL66:3820:35

B4H 4800 meter 31 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Patrik KarlssonVäxjö OK22:080:00
2Mattias KarlssonHalden SK22:580:50
3Lukas LundgrenVäxjö OK29:056:57
4Niklas KarlssonVäxjö OK29:197:11
5Henrik EklundVäxjö OK30:238:15
6Johan EklundVäxjö OK31:028:54
7Måns FaxénVäxjö OK31:129:04
8Simon RuneforsVäxjö OK31:139:05
9Oskar AhlstrandVäxjö OK33:4311:35
10Rasmus SvenssonVärend GN OL34:3512:27
11Magnus PorleVäxjö OK37:0915:01
12Robin KarlssonAlvesta SOK38:2116:13
13Dennis TollOK Njudung38:5116:43
14Anders GranqvistVärend GN OL39:1517:07
15Ulf HonethVäxjö OK40:0717:59
16Jonatan LundquistAlvesta SOK40:1618:08
17Ingemar JohanssonVäxjö OK40:5818:50
18Leif AnderjonAlvesta SOK41:2219:14
19Micky CarlfalkKlubblös41:3419:26
20Jimmy NicklassonKexholms SK41:4419:36
21Nils KarlssonVäxjö AIS43:1221:04
22Johan SandrellVärend GN OL43:5321:45
23Lars EklundVäxjö OK49:5527:47
24Magnus JärvholmVäxjö OK51:1429:06
25Johannes LindgrenVärend GN OL51:4229:34
26Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK53:5331:45
27Patrik ErikssonKlubblös54:3032:22
28Gustav RuneforsVäxjö OK58:1936:11
29Christian JonssonKlubblös61:2439:16
30Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK64:4542:37
Håkan ÖstergrenVäxjö OKEj godk.

B4D 4800 meter 8 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Marit KahrsHalden SK30:520:00
2Louise LundgrenVäxjö OK32:421:50
3Emma AhlstrandVäxjö OK36:365:44
4Helena LindénVäxjö OK37:336:41
5Marika ArvidssonVäxjö OK42:1911:27
6Erica EkVäxjö OK42:2611:34
7Eva PetterssonVäxjö OK47:0316:11
8Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK65:1534:23


Skapad 2014-04-16 20:14:16 med OLA version 5.1.8-4